SEO

Seo; arama motorlarında sitenizin en iyi sıralamayı elde etmesi için yapılan çalışmadır. Seo optimizasyonu yapılmış bir web sitesi,arama motorlarının veritabanlarına uygun olarak hazırlanır. Bu optimizasyon çalışmasıyla web siteniz arama motorlarına uygun hale getirilir ve başarılı bir sıralama elde edersiniz.

Genel olarak web siteleri standart yollardan ulaşamayacağı popülerliğe, yapılan seo çalışmaları ile ulaşırlar. İnternette ön sırada olmanın yolu, iyi bir arama motoru optimizasyonundan geçer. Web sitenizin popüler olmasını istiyorsanız, sizinde mutlaka seo hizmeti almanız gerekir. Arama motorları bir web sitesinin kalitesini artankullanıcı sayısı ve siteyle ilgili olarak paylaşılan bilgilerle kazanılan doğal backlink (bağlantı) ile değerlendirir. Seo çalışması yapılan tüm sitelerde ortak nokta daima özgünlük olmalıdır. Yani size ait olmayan hiçbir çalışma web sitenize yarar sağlamaz.Sitenizin özgün olması demek içeriğinin benzersiz olması anlamına gelir.Başka yerden alınmış olan bilgilerle kurulan bir web sitesi arama motorları tarafından kalitesiz olarak değerlendirilir ve geri planda bırakılır.

En çok kullanılan arama motoru Google daha iyi sonuçlar verebilmek için veritabanını sürekli geliştirmektedir. Arama motorları web sitelerinin kodlarını okuyarak o sitelerin içerikleri hakkında bilgi sahibi olurlar. Tasarımsal ve kullanılabilir içeriklere kullanıcıların davranışlarını takip ederek karar verirler. Mesela düğün fotoğrafçılığı yapıyorsunuz ve  web sitenizde düğün fotoğraflarının tanıtımını yapıyorsunuz. Seo çalışması yaptırdınız ve web siteniz “Adana Düğün Fotoğrafçısı” yazıldığında Google’ da 1. sayfaya kadar yükseldi.

Google sizin web sitenize bu anahtar kelime üzerinden gelen ziyaretçileri takip ederve ziyaretçiler sitenizde kaç sayfa dolaştı, ne kadar zaman geçirdi bunları kaydeder. Sitenizle ilgili belirli aralıklarla örümcek denilen bootlar sayesinde bir ortalama çıkartır.. Bu ortalamaya göre sizin sıralamanız belirlenir.

Bütün bunlar sizin kendi yönetim panelinizden sürekli olarak güncel bloglar yazmanıza bağlıdır.hesapliwebsite.com olarak gerekli menü sayfa ve yazı dizilim ayarlarının yanı sıra;kod, link ve backlink analizi,Google search console kaydı,ilgili teknik detay değişimleri,Mobil uyumluluk ayarları,tekrarlanmış içerik kontrolü,Google insight ayarları,sektörel rakip takibi,içerik ile keywords uyumluluk kontrolü,kategoriye bağlantılı ürün,hizmet ve sosyal medya analizini sizin adınıza yapıyoruz.

Seo, kurumsal kimliğinizin prestij kazanmasını ve daha geniş müşteri kitlesine ulaşmanızı sağlar